Baza wiedzy

Baza wiedzy

Baza wiedzy na temat grawerowania laserem itp

https://europlotery.pl/baza-wiedzy/słownik

https://europlotery.pl/baza-wiedzy/faq

https://europlotery.pl/baza-wiedzy/o-grawerowaniu

 

   Każdy Klient, który zamierza kupić lub już zakupił ploter laserowy w naszej Firmie powinien posiadać podstawy wiedzy na temat eksploatacji ploterów laserowych. Powinien również znać ich ogólne możliwości, aby móc osiągnąć jak najwięcej korzyści z dokonanej inwestycji.

Laser, czyli ploter laserowy CO2 to maszyna o potężnym potencjale. Tylko od naszej znajomości tego urządzania, którą możemny nabyć szybko w procesie prób i testów, oraz od naszej fantazji zależy, jak wiele ciekawych produktów i usług wykonamy na naszej maszynie.

Reasumując, na wstępie warto sporo przeczytać i pooglądać. Ploter laserowy daje nam szanse ba obróbkę różnych materiałów pozwalającą natworzenie rzeczy, których normalnie nie dałoby się zrobić w amatorskich warunkach. Odpowiedni projekt w Corel Draw i możemy ze sklejki wyciąć fantastyczne pudełko drewniane z krawędziami grzebieniowymi umożliwiającywmi złożenie go w całość. Inny projekt zaowocuje pięknym zdobieniem produkowanego obuwia czy eleganckiej damskiej torebki.

Możemy przy pomocy lasera wyciąć napis z plexi. Możemy go wyciąć z drewna, sklejki, płyty pilśiowej, mdfu czy też tektury. Z plexi możemy rónież wyciąć i złożyć lub wygiąc na goraco w zalezności od projektu, ekspozytor sklepowy do prezentacji elektroniki takiej jak telefon komówrkowy czy biżuteria.

Przy użyciu plotera laserowego możemy zgrawerować warstwy lakieru pokjrywającego różne materiały w tym metal. Możemy wykonać grawer na anodowanym aluminium. Posiadając ploter laserowy możemy wygrawerować wzór na materiale typu polar. Możemy także wycinać w skórze, tkaninach, skórach syntetycznych. Tylko nasza wyobraźnia nas ogranicza!!!

Zachęcamy do przestudiowania naszej strony, ponieważ to może zdecydowanie pomóc Państwu w rozwijaniu Waszej oferty przy uzyciu ploterów zakupionych w naszej firmie.

 

 

 

O nas

GAMA jest Polską firmą, dla której produkowane są plotery laserowe. Cały czas dbamy o wysoką jakość ploterów laserowych, które cieszą się niesłabnąca popularnością i bezawaryjnością.

Oferowana przez nas guma do pieczątek używana jest przez ok. 50-70 % zakładów stemplarskich, a laminaty grawerskie są wykorzystywane przez firmy elektryczne i Agencje Reklamowe tworzące opisy do kabli, tabliczki znamionowe oraz na puchary oraz inne trofea sportowe.

[zt_button colour="green" link="/o-nas"]więcej...[/zt_button]

Nowości

08 wrzesień 2016
16 sierpień 2015

Panel logowania

Dla naszych Klientów, aby pobrać sterowniki i oprogramowanie

Search