O nas

GAMA jest Polską firmą, dla której produkowane są plotery laserowe. Cały czas dbamy o wysoką jakość ploterów laserowych, które cieszą się niesłabnąca popularnością i bezawaryjnością.

Oferowana przez nas guma do pieczątek używana jest przez ok. 50-70 % zakładów stemplarskich, a laminaty grawerskie są wykorzystywane przez firmy elektryczne i Agencje Reklamowe tworzące opisy do kabli, tabliczki znamionowe oraz na puchary oraz inne trofea sportowe.

[zt_button colour="green" link="/o-nas"]więcej...[/zt_button]

Nowości

08 wrzesień 2016
16 sierpień 2015

Panel logowania

Dla naszych Klientów, aby pobrać sterowniki i oprogramowanie

Dołącz do grona zadowolonych Klientów


Poniżej znajdziecie Państwo miasta w których pracują nasze plotery laserowe. W wielu miastach w Polsce pracuje do 15 naszych ploterów laserowych.

Miło nam, iż mimo tak dużej konkurencji na rynku zechcieliście Państwo zapoznać się także z naszą ofertą lub z ciekawości postanowiliście sprawdzić liczbę instalacji ploterów laserowych.
  • Nie posiadamy kosmicznie dużych powierzchni magazynowych, sekretarek, marmuru na podłogach, nie jeździmy na prezentacje, nie generujemy dodatkowych kosztów, które pokrywa Klient, dlatego możemy zaoferować korzystne ceny ploterów laserowych.
  • Nie możemy pozwolić sobie, aby w jednym dniu zadzwoniło ponad 400 Klientów, którzy mają problemy z ploterami laserowymi, gdyż nie będziemy mieli czasu żeby sprzedać plotery udając, że pamiętamy usterkę w każdym ploterze mówiąc, że ktoś zepsuł laser.
  • Nie możemy sobie pozwolić, żeby się ośmieszyć w oczach obecnych i przyszłych Klientów.
 
Cenimy bezawaryjność, dlatego staramy się bardziej niż inni.
Klienci którzy pracują na naszych ploterach laserowych lub innych urządzeniach stwierdzili, że najlepszą naszą reklamą jest nasz towar.
Poniżej przedstawiamy część naszych realizacji laserów co2.

Jeżeli macie Państwo pytania, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 22 728 06 80 lub mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Dziękujemy za tak pochlebne opinie i zapraszamy.

Search