O nas

O nas

 Plotery laserowe Sybil Pro, laminaty grawerskie, guma do pieczątek - sprawdzona jakość.

 

  • Firma Gama powstała w 2003 roku.

Polska firma, dobra jakość  ploterów laserowych, bezzapachowej gumy do pieczątek, laminatów grawerskich i innych oferowanych produktów.
Biuro oraz magazyn mieszczą się w Grodzisku Mazowieckim. Posiadamy sklep internetowy www.sklep.europlotery.comaby zapewnić możliwość składania zamówień przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.
Firma Gama jest jednym z niewielu sprzedawców na rynku, dla których produkowane są plotery laserowe oraz inne towary, na które mamy wpływ w procesie produkcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonałej znajomości rynku i wiedzy, produkty, urządzenia oraz materiały grawerskie cieszą się zasłużonym uznaniem naszych Klientów, zarówno Agencji Reklamowych jak i Klientów końcowych.

  • W ofercie Firmy Gama znajdują się nie tylko plotery laserowe i gilotyny do papieru.

Sprzedajemy produkty takie jak: laminaty grawerskie do grawerowania laserem oraz frezowania, bezzapachową gumę do pieczątek, łańcuszki kulkowe, zapięcia do identyfikatorów, długopisy do grawerowania, pastę do grawerowania na metalu Thermark i inne.
Dla zaspokojenia zróżnicowanych potrzeb rynku prowadzimy także sprzedaż pieczątek, gadżetów reklamowych np.: zapalniczki benzynowe, zestawy do win i inne.

Głównym celem działalności firmy Gama jest oferowanie Klientom jak najlepszych produktów. To sprawia, że stale udoskonalamy swoje produkty i poszerzamy ofertę.
Starania o jakość zostały dostrzeżone i docenione przez Klientów pracujących zarobkowo na naszych urządzeniach w latach 2005 -2015. Zaufały nam setki Klientów.

Gama to firma, która daje Klientom wiele korzyści, wynikających nie tylko z jakości produktu, ale także z organizacji sprzedaży, dostępności urządzeń, materiałów i akcesoriów grawerskich oraz z serwisu.

  • Plotery laserowe sprzedawane przez firmę Gama mają dobrą wydajność, rozpoznawalne są jako bezawaryjne i cieszą się dobrą opinią.

Nasza oferta obejmuje kilkadziesiąt pozycji, wszystkie produkty są dostępne w sklepie internetowym www.sklep.europlotery.com
Pełną informację o naszych produktach można uzyskać pod numerami: 22 728 06 80; 512 44 00 94
od Pn - Pt w godzinach 9-17 oraz na stronie internetowej www.europlotery.com

Na jakość marki składa się nie tylko jakość użytkowa produktu, jego bezawaryjna eksploatacja, ale także obsługa sprzedaży na najwyższym poziomie. Lubimy to co robimy, dlatego robimy to z pasją.


  • Cenimy bezawaryjność, dlatego staramy się bardziej niż inni.


Klienci którzy pracują na naszych ploterach laserowych lub innych urządzeniach stwierdzili, że najlepszą naszą reklamą jest nasz towar.

Problemy naszych Klientów to nasze problemy, gdyż to my je rozwiązujemy.

Historia Firmy w skrócie.

Istniejemy od grudnia 2003 roku.

Od początku działalności Firmy głównym celem jest zapewnienie Klientowi fachowej obsługi, profesjonalnie wykonanych usług i dostępności produktów.
Początkowo zajmowaliśmy się poligrafią i reklamą, dlatego też pozyskaliśmy odpowiednią wiedzę na temat zapotrzebowania na urządzenia dla Agencji Reklamowych.

•    Od roku 2005 zdobywaliśmy doświadczenie w ploterach laserowych.


•    Rok 2007 jest rokiem stał się rokiem przełomowym w działalności Firmy.

Młoda prężnie rozwijająca się Firma oraz jej mało znane logo stało się mocno rozpoznawalne w sektorze poligraficznym.
Oferta została poszerzona w dziedzinie sprzedaży maszyn tnących.
Otrzymaliśmy status OFICJALNEGO DYSTRYBUTORA na terenie Polski i Europy gilotyn do wycinania wizytówek TESS 900

•    W roku 2008 rozpoczęliśmy sprzedaż ploterów laserowych co2 do cięcia i grawerowania pod własną marką.

Plotery laserowe Sybil Pro oraz GPX są produkowane ściśle według naszych wytycznych. W oprogramowaniu widnieje nasza Firma jako Producent. Plotery laserowe produkowane przez naszą Firmę charakteryzują się bezawaryjnością, szybkością pracy oraz dokładnością wykonywanych detali.

•    W roku 2011 postanowiliśmy stworzyć hurtownię materiałów grawerskich.

Wprowadziliśmy do sprzedaży:
- laminaty grawerskie do frezowania oraz grawerowania laserem,
- długopisy reklamowe,
- gumę do pieczątek (bezzapachową)

•    W kolejnych latach wprowadzimy kolejne urządzenia do poligrafii, reklamy i pakowania.

O nas

GAMA jest Polską firmą, dla której produkowane są plotery laserowe. Cały czas dbamy o wysoką jakość ploterów laserowych, które cieszą się niesłabnąca popularnością i bezawaryjnością.

Oferowana przez nas guma do pieczątek używana jest przez ok. 50-70 % zakładów stemplarskich, a laminaty grawerskie są wykorzystywane przez firmy elektryczne i Agencje Reklamowe tworzące opisy do kabli, tabliczki znamionowe oraz na puchary oraz inne trofea sportowe.

[zt_button colour="green" link="/o-nas"]więcej...[/zt_button]

Nowości

08 wrzesień 2016
16 sierpień 2015

Panel logowania

Dla naszych Klientów, aby pobrać sterowniki i oprogramowanie

Search