Akcesoria do ploterów laserowych

Głowica plotera co2 Sybil Pro (Kod: )

Głowica plotera CO2 Sybil Pro

W górnej części głowicy umieszczone jest zwierciadło odbijające wiązkę lasera. Regulacja kąta padania promienia lasera odbywa się za pomocą trzech śrub mocujących zwierciadło.

Z tyłu głowicy podłączony jest czerwony punkt wskazujący miejsce padania lasera. Z przodu głowicy zainstalowaliśmy nadmuch który wspomaga cięcie i grawerowanie wielu materiałów a także chroni soczewkę skupiającą przed nadmiernym zabrudzeniem.

Plotery laserowe Sybil pro wyposażone są w przelotowy stół. Dzięki swobodnej regulacji głowicy góra/dół możemy grawerować długie elementy np. parasolki, arkusze laminatu lub pleksy.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

O nas

GAMA jest Polską firmą, dla której produkowane są plotery laserowe. Cały czas dbamy o wysoką jakość ploterów laserowych, które cieszą się niesłabnąca popularnością i bezawaryjnością.

Oferowana przez nas guma do pieczątek używana jest przez ok. 50-70 % zakładów stemplarskich, a laminaty grawerskie są wykorzystywane przez firmy elektryczne i Agencje Reklamowe tworzące opisy do kabli, tabliczki znamionowe oraz na puchary oraz inne trofea sportowe.

[zt_button colour="green" link="/o-nas"]więcej...[/zt_button]

Nowości

08 wrzesień 2016
16 sierpień 2015

Panel logowania

Dla naszych Klientów, aby pobrać sterowniki i oprogramowanie

Search