Plotery laserowe

Plotery laserowe

Plotery laserowe CO2 - lasery CO2 do cięcia i grawerowania

W ofercie posiadamy grawerki laserowe co2 umożliwiające cięcie i grawerowanie w jednym przebiegu.

 

Tani ploter laserowy co2 wykorzystywany do grawerowania i cięcia papieru, laminatów grawerskich, filcu, birmaty i innych materiałów. Duże możliwości w dobrej cenie.
Ploter laserowy do pieczątek i wycinania zaproszeń. Ploter laserowy GPX USB jest używany do grawerowania i cięcia materiałów w jednym przebiegu na polu roboczym > niż A4.
Ploter laserowy co2 3040. Mocy lasera 40 W i polu roboczym 30 x 40 cm. Szkolenie w zakresie obsługi i konserwacji plotera laserowego jest wliczone w cenę.
Ploter laserowy o polu roboczym 30x50 cm. Wyposażony w laser co2 o mocy 45 W. Używany do cięcia i grawerowania np. pleksy, sklejki, filcu, papieru, laminatów grawerskich.
Ploter laserowy co2 Sybil pro 6040 przeznaczony jest dla osób które cenią czas, jakość, niezawodność oraz szybkość grawerowania.
Znakomity ploter do cięcia, grawerowania, bigowania oraz znakowania małych i większych nakładów. Laser posiada przelotowy stół.
Ploter laserowy o mocy 100W wyposażony w przelotowy stół o polu roboczym 130x90cm. Wykorzystywany głównie do cięcia pleksy oraz innych grubszych materiałów.
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

O nas

GAMA jest Polską firmą, dla której produkowane są plotery laserowe. Cały czas dbamy o wysoką jakość ploterów laserowych, które cieszą się niesłabnąca popularnością i bezawaryjnością.

Oferowana przez nas guma do pieczątek używana jest przez ok. 50-70 % zakładów stemplarskich, a laminaty grawerskie są wykorzystywane przez firmy elektryczne i Agencje Reklamowe tworzące opisy do kabli, tabliczki znamionowe oraz na puchary oraz inne trofea sportowe.

[zt_button colour="green" link="/o-nas"]więcej...[/zt_button]

Nowości

08 wrzesień 2016
16 sierpień 2015

Panel logowania

Dla naszych Klientów, aby pobrać sterowniki i oprogramowanie

Search